PROJEKTY SPECJALNE

Podstawą moją pracy są długoterminowe projekty specjalne. Projekty specjalne prowadzę w oparciu o ideę „Moje słabości są moją siłą” – dotyczą emocji, realcji, świadomości dobrego życia – zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym. Dotyczą funkcjonowania człowieka i poszerzania jego świadomości i dążeniu ku niezależności. Marka obecna jest przy projekcie jako partner strategiczny i mecenas.

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

Recenzje produktów, konkursy czy teksty sponsorowane to obszar, którego unikamy, ale nie wykluczamy współpracy, zwłaszcza jeśli dotyczy ona obszaru odpowiedzialności społecznej – warto porozmawiać. Możemy również rozważyć współpracę reklamową, jeśli kampania nawiązywać będzie do idei „Moje słabości są moją siłą”, czyli obejmować będzie obszar emocji, dobrego świadomego życia, funkcjonowania człowieka. 

WYSTĄPIENIA I WARSZTATY

Wystąpienia publiczne to mój żywioł i pasja, w którym działam od ponad 15 lat. Oferuję wystąpienia zamknięte – dla firm i instytucji, ale również w charakterze prelegenta na konferencjach i wydarzeniach publicznych.  Uwielbiam kontakt z ludźmi i obserwowanie tego, jak się zmieniają, jak pomagam im wydostać się z pułapek zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. 

WSPÓŁPRACA AUTORSKA

Jestem stałym gościem i ekspertem w mediach. Udzielam się w obszarze, którego dotyczy idea „Moje słabości są moją siłą”. Szczególnie dobrze czuję się w wywiadzie prasowym, ale zawsze chętnie przyjmuję zaproszenia również do radia i telewizji. 

DLACZEGO WARTO?

Jestem osobą interdyscyplinarną. Zajmuję się pracą z ludźmi zarówno w gabinecie, jak i poza nim, a ponieważ współczesny człowiek jest pod ogromną presją sukcesu – chcę pomóc i pomagam. 

biuro@lidiakrotoszynska.com

505-078-505

www.lidiakrotoszynska.com